Про це повідомляє Newsmaker.

Агентство державної власності Молдови повідомило, що Air Moldova включили в список держактивів, які виставлені на продаж в рамках чергового раунду приватизації. Раунд, як повідомило Агентство держвласності, відкрився 27 липня і триватиме до 4 вересня.

За інформацією Агентства, авіакомпанії Air Moldova належать будівлі загальною площею 10,7 тис. кв. м, а також об'єкти на стадії незавершеного будівництва площею 4,2 тис. кв. м. В Air Moldova, за даними компанії, працюють 573 людини з середньою зарплатою 22,7 тис. леїв. Флот авіакомпанії — сім пасажирських літаків (три Embraer 190 і по два Airbus A320 і Airbus A319).

Основні кошти авіакомпанії на кінець травня склали 683 млн леїв, статутний капітал — 300 млн леїв. Минулий рік компанія завершила зі збитками 190 млн леїв (при обороті 2,73 млрд леїв), за перші п'ять місяців цього року збитки склали 150 млн леїв. Борги компанії перевищують 1,2 млрд леїв.

В Агентстві держвласності пояснили, що така низька ціна продажу Air Moldova - 48 млн леїв - продиктована великими боргами компанії.

«Мова йде не тільки про нерухомість і літаки. Там великі заборгованості», — сказали в агентстві, додавши, що покупець буде змушений виплатити борги.