Про це він сказав вчора під час виступу на святковому концерті з нагоди святкування 71-ї річниці з Дня створення УПА.

«14 жовтня – це не тільки свято Покрови – Діви Марії, яка була покровителькою українського війська та української нації. Це і день створення Української Повстанської Армії, і День українського козацтва, який завжди відзначали українські патріоти. Для нас, українців, 14 жовтня стало певним символом», – сказав Тягнибок.

«Я переконаний, що прийде час, коли цей день буде загальнонаціональним і його відзначатимуть на державному рівні, бо це – свято величі духу і перемоги. Нині в Україні чинний режим насаджує ідеологію україноненависництва. Але рано чи пізно часи кримінальної банди завершаться, а призведе до цього дух вояків УПА, бандерівський дух переможців. Україна, за яку боролися Бандера, Шухевич, Коновалець і сотні тисяч молодих українських юнаків і юнок – це справжня Україна. Нам вона не просто потрібна за формою, але й за змістом. Молоді люди, які є на цьому концерті, мають внести в Українську державу цей справді український зміст і український дух переможців. Це і є наше завдання!», – сказав Тягнибок.

«Ми маємо рішуче реагувати на прояви українофобії і політично гуртуватися. ВО «Свобода» нині запрошує тих, хто ще не визначився, і тих, для кого справа боротьби за славу і честь є справою життя – приєднуйтеся! Давайте пліч-о-пліч, добре організувавшись у дисципліновану структуру, зробимо те, що повинні зробити сучасники теперішньої Української держави», – підсумував очільник націоналістів.