Як повідомила міжнародний секретар Всеукраїнської асоціації молодіжного співробітництва «Альтернатива-В» Оксана Юрик, ключовим моментом зустрічі волонтерських організацій з 27 країн світу у Львові став офіційний початок реалізації міжнародного проекту обміну для молоді з обмеженими можливостями.

Цей проект - «Європейська волонтерська служба у молодіжних таборах» - реалізується за фінансової підтримки Європейської комісії. В рамках проекту 40 волонтерів з 13 країн Європи (в тому числі з України) матимуть можливість вперше отримати досвід участі у волонтерському таборі за кордоном. Це стане важливим кроком в їх соціальній адаптації та набуття навичок міжкультурного спілкування.

«Тут мається на увазі залучення волонтерів не лише з обмеженими фізичними можливостями, а також молодь з депресивних регіонів або студенти-сироти», - додала вона.

«Ми даємо їм можливість безкоштовно поїхати за кордон, поспілкуватися з такими ж молодими людьми, щоб вони побачили, що у них також не все так чудово за кордоном, що, можливо, не потрібно так туди рватися», - сказала п. Оксана.