У моторошній аварії, що сталася цими вихідними на Одещині, загинуло 9 осіб, серед яких молоді люди.

Про них розповів «Оглядач».

Серед загиблих – 17-річний барабанщик і гітарист із багатодітної сім’ї Марк Редькін, який того дня їхав на репетицію в Одесу.

За словами адміністратора благодійного фонду “Добрий самаритянин” Романа Медяника, Марк був талановитим молодиком і обожнював музику.

“Він був лідером підліткового гурту при церкві, грав на гітарі, барабанах, керував звуко-режисерським пультом. Важко повірити, що його більше немає з нами”, – розповів він.

Також у ДТП загинула 18-річна Христина Саустян. Дівчина займалася музикою і мріяла стати дизайнеркою.

Ще один загиблий, 42-річний Андрій Щербицький, за даними ЗМІ, готувався стати батьком: у нього має народитися довгоочікуваний первісток.

У жахливій аварії вдалося вижити декільком пасажирам, серед них – 30-річній Ользі Терешенок. З переломами рук, ніг, травмами голови і грудної клітки постраждала була доправлена в реанімацію.

За словами лікарів, стан Ольги залишається важким, при цьому вона перебуває при тямі. Як сказав журналістам головний лікар із хірургічної допомоги Вадим Стоєв, дівчині потрібна кров для подальших операцій, яких буде ще мінімум дві.

Як писав “Вголос”, “Їхав у пологовий вперше побачити немовля”: з’явилися дані про загиблих у масштабній аварії під Одесою.