Молодь із усіх куточків світу з’їхалася до столиці Панами на Всесвітній день молоді, який починається сьогодні, 22 січня. Завтра до молоді приєднається Папа Франциск. Про це повідомляє інформаційна агенція Onet.

Декотрі люди приїжджають безпосередньо зі своїх країн, інші ж приїжджають із різних куточків Панами, де з 17 січня вони брали участь у Днях молоді по єпархіях. Групи молодих людей, переважно з Латинської Америки, заполонили автобуси та вагони метро від самого ранку вівторка.

Вони розходяться по пунктах приймання в столичних парафіях. Церкви повні багажу, а них відпочивають учасники святкувань. Ті, у кого ще є сили, демонструють традиційні танці зі своїх батьківщин на площі перед церквами, намагаючись долучати до них перехожих.

Вулиці повні строкатих молодіжних груп, що крокують із національними прапорами. Найбільше молодих католиків — із Куби.

Вулиці історичного Старого міста прикрашені прапорами Ватикану та Панами, а також плакатами з логотипом ВДМ. Подібні плакати висять і на багатьох ресторанах, де паломники можуть з'їсти спеціально приготовані для них «паломницькі набори», а також на супермаркетах і банках.