Тіпа виїзний брифінг міського голови Львова Андрія Садового, голови ЛОДА Петра Олійника, голови ЛОР Мирослава Сеника та Міністра закордонних справ Арсенія Яценюка 25 серпня 2007 року в львівському аеропорту.

+ Пізніше відбувалась зустріч Яценюка з творчою молоддю, хіп-хоперськими тінейджерами і трансовим мажорами біля пам'ятника Шевченку. Між юними натуралістами блукає громадськість, продавці газет ВО "Свобода", а також, віднесені_вітром революцій деструктивні елементи перебудованого азарту.

Нічого нового і цікавого від закордонного міністра не почулось. Традиційне бла-бла-бла. Дорога молодь_тінейджери_юннати_піонери_і_скаути:_в ваших_руках_наше_майбутнє_!

М@л@дь деградує_спивається_скурюється_скурвлюється_і_всирається. Це думка старшого покоління, висловлена в запитанні до міністра.

Море квітів і прапори 9 партій, якій увійшли в блок НУНС. Пафосна музичка. Марічка Бурмака, навздогін за Русланою вирішила присобачити до своїх пісень, чи вірніше свої пісні до брейкбіту. Виходить гіперфігово. The Chemical Brothers і Prodigy робили, і роблять це вже давно. Але в The Chemical Brothers і в Prodigy є хоч якийсь талант.

Все інше на фотках.