Уже втретє у сезоні харківському Моноліту не вдалося дати бій флагману українського міні-футболу. Уже втретє Енергія без проблем обіграла харків’ян і поклала у свої копілку дорогоцінні три очки. Якщо у попередніх двох матчах «енергетики» перемагали Моноліт з рахунком 7:2 та 6:0, то цього разу усе відбулося приблизно за попередніми сценаріями – 6:1.

Команда Станіслава Гончаренка та Миколи Сича вирішила не відкладати справу у довгу шухляду. Уже на третій хвилині матчі табло фіксувало серйозну заявку львів’ян на перемогу у матчі – 3:0. У дебюті гри Сергій Коваль, Максим Павленко та Сергій Тригубець, забивши по м’ячу, поставили суперника у вкрай складне становище.Одразу й не пригадаєш, чи відігрував хтось останнім часом в Енергії таку солодну перевагу на початку гри.

Від такого холодного душу гості відійшли не одразу. Уже ближче до завершення першого тайму Моноліт по-справжньому подав признаки життя. Це Максим Аветісян зробив рахунок 1:3 на користь гостей. Той-таки Аветісян на останній хвилині першого тайму міг зробити перевагу Енергії мінімальною, однак влучив у стійку.

У дебюті другого тайму, як і у дебюті першого, у ворота Моноліта знову позалітали голи. Коваль та Павленко протягом двох хвилин заспокоїли львівських вболівальників – 5:1 на користь Енергії. До слова, Максим Павленко, який у попередніх двох зустрічах забив Моноліту аж сім голів, цього разу відзначився з передачі Валерія Легчанова, який повернувся на майданчик після травми. Що цікаво, Сергій Коваль також забив після передачі Валерія.

До завершення матчу глядачі побачили лише один гол у виконанні Овсяннікова. Сьмомий гол у ворота харків’ян міг забити Тригубець. Утім, з дабл-пенальті за шостий фол Моноліта Сергій не перегав воротаря суперника Івана Гурка.

Перемігши Моноліт у Харкові, «енергетики» відірвалися від харківського Локомотива уже на вісім очок в турнірній таблиці. Щоправда, у харків’ян дві гри в запасі. 23 січня «залізничники» зіграють в Івано-фраківську проти місцевого Урагана. Відтак, у цьому матчі можлива втрата очок команда Євгена Ривкіна. Для Енергії будь-який результат, окрім перемоги харків’ян, буде радісним.

Моноліт (Харків) - Енергія (Львів) - 1:6 (1:3)
22 січня. Харків. СК «Каразинський»
Арбітри: Генадій Гора, Сергій Кравцов (обидва - Київ).
Інспектор – Валентин Савицький (Бориспіль). Делегат - Володимир Братусь (Київ).
Моноліт: Мякота - Мінаєв, Рибак, Юнаков, Бурдюг - Воронько, Долгов, Чуднов, Баєв
Енергія: Лисенко, Кардаш (31) – Овсянніков, Павленко, Коваль, Якунін, Легчанов (17) - Макаєв, Бондар, Рогачов, Тригубець, Вершинін (12)

Голи: Аветісян (16) - Коваль (1, 23), Павленко (2, 22), Тригубець (3) Овсянніков (32)
Попередження: Рибак (26), Бурдюг (35)