Зважаючи на позиції команд в турнірній таблиці, можна сміливо сказати, що у Харкові зіграє сильніший проти слабшого. З іншого погляду, у Харкові зіграє команда, що є головним претендентом на чемпіонство у цьому сезоні та команда, яка бореться за те, аби не бути останньою в Екстра-лізі. Утім, не все так просто для Енергії, як здається на перший погляд.

Що нещодавно зробив Моноліт вдома з чинним чемпіоном країни івано-франківським Уранагом вболівальники, мабуть, пам’ятають. Харків’яни перемогли ослаблений кадровими втратами Ураган з рахунком 5:1. Енергія, хоч і не має стільки травмованих гравців, однак можна не сумніватися, що команді Станіслава Гончаренка та Миколи Сича прийдеться несолодко. Все-таки Моноліт вдома грає краще, аніж на виїзді. Команда Віталія Чернишова зробить усе можливе, аби це довести завтра та потріпати нерви фавориту поєдинку.

Моноліт, на відміну від Енергії, до цього матчу готувався у повному складі. Натомість деякі «енергетики» їздили на турнір в Баку, деякі заліковували травми, а інші наполегливо тренувалися. Тріо Павленко, Струк, Рогачов домогли збірній в Баку виграти на п’ятому міжнародному турнірі з футзалу. А тріо Легчанов, Чепорнюк, Овсянніков не поїхали до столиці Азербайджану. Вони заліковували травми у Львові. До слова, наразі невідомо чи усі три провідні гравці збірної України зіграють завтра у Харкові. Утім, в Енергії лавка запасних гравців така, що інші українські клуби могли би тільки позаздрити львівські команді. Навіть якщо хтось з тріо Легчанов-Овсянніков-Чепорнюк не зіграє, Енергії є ким замінити цих виконавців.

В якому стані підійде до матчу Енергія, зважаючи на усе вищепечислене, сказати важко. Та й прогнозувати дану ситуацію немає жодної логіки. Відповідь на це питання дасть сам матч. Енергія та Моноліт у цьому сезоні уже зустрічалися двічі. І двічі Енергія легко розгромила свого суперника. У Харкові з рахунком 7:2, у Львові був зафіксований результат 6:0. Найкращий бомбардир Енергії у двох матчах Моноліту Максим Павленко вколотив у ворота харків'ян сім (!) голів. У Харкові Максим зробив покер, у Львові – хет-трик. Попри це, не віриться, що завтра енергетикам у Харкові буде легко. Відстань Енергії від Локомотива в турнірній таблиці наразі не велика (5 очок, однак в Локомотива гра в запасі). Енергетики не мають права втрачати очки та водночас творити сенсацію далеко від рідного Львова.

Фото Віктора Диченка