Наші політики ще можуть нас здивувати. І це не тішить.

Недавно Львівська УНП розважила народ заявою про те, що голова Буської РО УНП Богдан Глова подав у відставку з посади заступника голови Буської районної ради, на знак протесту проти політики «помаранчевої» коаліції у Верховній Раді.

Хід звичайно сильний. Я собі уявляю яка паніка зчинилася у Верховній Раді: «Ви чули? Глова у відставку подав! Що робити?».  Він їм сильно нерви попсував - це точно.

Але ми хочемо розповісти про інше. Виявляється Залізний канцлер Принциповий Глова не просто подав у відставку, а ПЕРЕЙШОВ НА ВИГІДНІШУ ПОСАДУ. Голова Буської райради Володимир Замроз у коментарі Presstime розповів, що Богдана Глову перевели на посаду керівника апарату Буської райради. «Його (Глову - Presstime) реально, на його бажання, перевели з посади заступника голови райради на посаду керівника апарату райради. Він сам попросився не на виборну посаду, а на реальну посаду, на якій він зможе працювати до пенсії. Його посадовий оклад на цій посаді на 200 грн. менше, ніж керівника райради. Тут ніякої політики не було. Я був шокований, коли почув цю заяву.», - розповів Замроз.  Зайве казати, що  на сесії райради, коли розглядалося питання відставки Глови, ніяких політичних заяв не було.

Що тут добавити? Нормальний політик: бреше як дихає. Наведемо хіба що пряму мову від Глови Національносвідомого Принципового.  Це також цікаво, як вони викручуються після того, як нагадили.

Пане Глово, чи правда, що ви з політичних мотивів пішли з посади заступника голови райради?

Я неодноразово звертався і піднімав питання, про питання визнання УПА і питання зради депутатів. Я працював в штабі, їздив по селах і казав, що треба підтримати помаранчевих, і коли люди питали що тоді, якщо зрадять знову, я тоді казав, що не буду працювати заступником. Ну і тут не так на знак протесту, скільки на виконання моїх політичних заяв перед виборами, коли в селах я казав, що я піду з посади заступника, якщо не визнають УПА до квітня і якщо знову зрадять нардепи. Квітень пройшов, нічого не сталося, відповідно я просто виконую свої політичні заяви.

Але на сесії райради ви не робили жодних політичних заяв, коли розглядалося питання вашого переведення на іншу посаду, і ще кажуть, що ви особисто попросили вас перевести на іншу роботу – керівника апарату райради?

Йде переведення мене на нижчу посаду керівника апарату. На сесії депутати не хотіли мене слухати, просто задовольнили мою заяву. На президії райради я це заявив.

Тобто ви наполягаєте на тому, що ви пішли з посади заступника райради з політичних моментів?

Не тільки, а також у зв’язку з переведенням на іншу, нижчу посаду. А переведення на нижчу роботу у зв’язку з тим, що я мушу виконати, щоб не виглядати голослівним і виконати свої обіцянки перед виборцями. Конкретно, я обіцяв в селі Соколівка.

Але на цій нижчій посаді ви отримуєте лише на 200 грн. менше, ніж голова райради? Ви ж реально нічого не втратили, більше того перейшли на державну службу, яка гарантує вам хорошу зарплату і пенсію?

Ну, не на двісті гривень менше, а на 450 грн.

Але ж ви не пішли з влади взагалі, тоді б ваш політичний демарш був би зрозумілим.

Я переведений на нижчу посаду, виконуючи свої політичні обіцянки. Я як казав, я не буду працювати на посаді заступника голови райради, Я й не працюю. Мова не йшла, де я буду працювати потім, на яких посадах, мова йшла, що я не буду працювати заступником. До речі, я зараз є помічником нардепа на громадських засадах, можливо до кінця літа я вже буду працювати офіційним помічником.

А вам буде не складно після таких заяв працювати в апараті райради?

Ні. В нас друга за кількістю фракція в райраді. Всі інші партії також ставлять проблеми, які я піднімав і також обурюються тим, що нардепи нічого не вирішують.

Але якщо вас це так обурює, то треба йти в опозицію, в пікети, здійснити самоспалення, Ван Гог собі вухо відрізав врешті-решт…

Повторюю….