Соціалісти не розглядають як можливий передвиборчий союз із «Народним союзом «Наша Україна», але готові домовлятися про співробітництво після виборів. Про це заявив лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз в інтерв"ю в газеті «Товариш», коментуючи припущення голови парламентської фракції «Наша Україна» Миколи Мартиненка про можливість створення такого блоку, повідомляє прес-служба СПУ.

«Приємно, що лідер найбільшої парламентської фракції думає про союз із соціалістами. Це переконливо підтверджує реальний рівень підтримки та довіри до нашої партії серед населення. Однак соціалісти не розглядають можливого союзу з «Нашою Україною». У нас є чіткі цілі і завдання, які наша партія вже не перший рік відстоює у парламенті», - заявив Мороз.

«Я вважаю, що чесні вибори - головне завдання нової влади. Не треба заплутувати виборця. Українці - громадяни не наївні, вони активно цікавляться політикою і самі зроблять вибір, треба лише забезпечити людям можливість вільно вибирати», - підкреслив лідер соціалістів.

«Народний союз «Наша Україна» - це об’єднання, яке досі ще не сформоване остаточно, і, чесно кажучи, з ким там блокуватися, поки що не ясно. Навіщо треба створювати блок за будь-яку ціну? Це ж вибори, а не колективізація», - зазначив Мороз.

Голова СПУ висловив упевненість, що «в умовах проведення чесних демократичних виборів та свободи слова кількість українців, які підтримують соціалістів, зросте у декілька разів».

«Всім відомо, що раніше влада шляхом масових фальсифікацій просто крала голоси виборців у соціалістів. Тепер ми достатньо сильні, щоб законними методами забезпечити чесні вибори», - додав він.

«Інша справа - домовлятися про співпрацю після виборів. Це потрібно. Зрозуміло, що багато тоді залежатиме від отриманих результатів», - вважає Мороз.