ранкові перебіжки від пам’ятника Франка до пам’ятника Шевченку. квіти. купа віпнутих персон. 8:30 ранку. місто ніби спить. менше народу, менше гексагену. 20 синоптиків z антимороzівськими плакатами та криками „ганьба” біля обох пам’ятників. мєнти, мільйон раzів, перевіряють посвідчення. швиденьке покладання квітів. 2-хвилинне мовчання. маскування від виборців.

одні віпнуті персони в присутності Мороza ніяковіють та впадають у дитинство, тримаючи руки на пуzі. інші бігають zа спікером як дворняжки, весело маталяючи хвостом: „рад старатся”, „служить” „і прєсмікатся, еслі чьто”.

хтось кричав про пікети, протести про zрадника Мороzа. де вони zараz? чому усі попіджмимали хвости і zакохано zаглядають до рота спікеру ВРУ?

прес-конференція в облраді zатримується на годину. О.О. вирішив наслідувати приклад В. А. охоронці перевіряють 2 раzи. гардероб прямо. журналісти нудьгують. zасинають. матюкаються. можна спати. Мороz раzом z Консультативно-дорадчою радою z питань zаконодавчого zабезпечення місцевого самоврядування та регіонального роzвитку дивляться кордебалєт „вєсна на Zальотной уліце”.

журналісти голодні та хочуть кави. журналісти уявляють Іванку Попович у фартушку z підносиком, zатареним філіжанками пахучої кави. це – преzент від ОДА і облради. фіг дочекаєтесь.

охоронці роzштовхують журналіків по кутках. очищуюють лижню для Мороzа. Мороz приходить zі свитою. жодних вибачень. жодних обіцянок. напружений графік.

нічого нового. обтічні слова, zа які неможливо вхопитись. рівнинна неспішна ріка. Мороzний час. гнучкий як в’юн та годинники Далі. напружений графік. революцію просрали ще до обрання Ющенка преzидентом, у боротьбі zа портфельні сідниці. Мороz чистий, як банний лист. невинний, як Агнець Божий. кінець пресухи.

огляд нових Лаzівських автобусів. cпеціально для нього zроблені сходинки до бусів z ниzькою підлогою. посмішки до водіїв. жіночка в сльоzах, просить zахистити пенсіонерів. намагається поцілувати руку. Мороz, спішним рухом, уникає спокуси прєльщєнія. поїzдка на „Провесінь”.

no мітинг. no пікети. no протести. тo comments.

коридори анархіїмовчаzні камеридопотопна мобіласпят усталиє ігрушкі
    
Мороz революціїzвьоzди смотрят вніzzвьоzди смотрят вверхьліворуч
    
праворучспікерське TVпосмішка революціївесна, хлопці...
    
парламентське дефілеком цу мірррспівчуття ліворучспівчуття праворуч