СПУ впевнена в собі, її лідер Олександр Мороз має міцні і ліву, і праву руки, віджимається 180 разів, тому соціалісти на вибори-2006 йтимуть самостійно, – зазначив 9 червня в Чернівцях заступник голови СПУ Михайло Мельничук.

За словами народного депутата Михайла Мельничука, СПУ відбулася як партія, вона впевнена в собі, має міцні лави, її сприймають в Соцінтерні, а тому на вибори вона піде окремо, без жодних блоків. Тепер в лавах СПУ перебуває понад 100 тисяч партійців, після входження до неї "Громадського контролю" та СВІЧА буде вже понад 200 тисяч досвідчених членів, що дає можливість самостійно виступати на виборах–2006, – вважає Михайло Мельничук.

Тим політичним силам, які бажають приєднатися до соціалістів, Михайло Мельничук порадив проводити з’їзди, приймати рішення про саморозпуск і входження в СПУ. При цьому він зауважив, що у лідера партії Олександра Мороза сильні, як ліва, так і права рука – до президентських виборів він віджимався 150 разів, тепер 180, а після парламентських буде усі 200. Щодо Юрія Луценка, то Михайло Мельничук, думає, що більше 30 разів, він поки що не відіжметься.

ЗІК