СПУ не має наміру відмовлятися від ідеї внесення змін в Конституцію щодо законопроекту 3207-1, що стосується реформи місцевого самоврядування, а її лідер Олександр Мороз вважає, що парламент може розглянути цей законопроект після 1 січня 2006 року.  «До кінця року 3207 навряд чи буде проголосований», - сказав О.Мороз в суботу в Києві в інтерв’ю журналістам.

У зв’язку з цим він висловив думку, що парламент може виступити на підтримку цього законопроекту після 1 січня 2006 року, коли стане зрозумілим, що «після введення змін в Конституцію за законопроектом 4180 необхідно забезпечити гармонію влади - реформування місцевої влади».

В ході зустрічі з партійним активом Мороз також заявив, що фракція Соцпартії в парламенті має намір «обов’язково провести» цей законопроект у Верховній Раді. Парламентарій також звернув увагу на той факт, що цей законопроект блокується. «Хай ніхто не мріє, що ми відступимося від наших принципів», - наголосив лідер СПУ.
При цьому Мороз заявив, що Соцпартія виступає категорично проти проведення адміністративно-територіальної реформи, одночасно висловившись за необхідність реформування бюджетного і податкового законодавства. Зокрема він виступає за необхідність залишати на місцевих рівнях не менше як 50% всіх податків і не менше як 50% від загального бюджету держави.
УНІАН