Голова Соціалістичної партії України, народний депутат Олександр Мороз прийде на Майдан Незалежності на святкування річниці Помаранчевої революції.

Як повідомили у прес-службі СПУ, про це він сказав 20 листопада на прес-конференції у Полтаві.

Зокрема, за словами Мороза, “я звичайно буду на Майдані, не тільки тому, що, відповідно до Указу Президента, це вже визнане офіційне свято, а саме тому, що це був надзвичайно важливий період для України”.

Як зазначив далі лідер СПУ, “коли сьогодні ведуть дискусії з приводу того, чи була це революція, хочу сказати, що це була революція духу, це був прояв прагнення людей до свободи, прагнення до звільнення від страху, від тоталітарних утисків”.

У зв'язку з цим Мороз висловив сподівання, що ця революція ще не закінчилася, вона тільки розпочалася. “Безперечно, цю подію потрібно відзначати, оскільки вона важлива не тільки сьогодні, але й в перспективі”, - підкреслив він.

На думку лідера СПУ, люди почали прокидатися ще раніше і власне в цей день вони переконалися, що процес незворотній, боятися не треба і перемога буде за ними. 

Мороз зазначив, що, “виступаючи на Майдані минулого року, не раз говорив, що попереду тяжка праця, яка не завжди буде здаватися ефективною та ефектною для людей. Треба до того готуватися”.

УНІАН