Фракція Соціалістичної партії України виступає проти введення державної реєстрації інтернет-ресурсів.
Соціалісти заявляють: щонайменше втручання державних органів, здатне будь-яким чином обмежити права інтернет-ресурсів, а також здатне створити нерівні умови конкуренції для інтернет-ЗМІ – є недопустимим.
На їхню думку, сьогодні Інтернет залишається основою, на якій базується беззаперечне завоювання помаранчевої революції – свобода слова і свобода засобів масової інформації. Головна особливість Інтернету – відсутність будь-яких обмежень, незалежно від того, якими благими намірами їх намагалися нав'язати, зазначають депутати.

Вони вважають, що саме Інтернет є головною опозицією до нашої влади, а без опозиції неможливий нормальний розвиток українського суспільства.
Соціалісти вимагають, щоб Міністерство транспорту і зв'язку відмінило свій наказ щодо реєстрації інтернет-ресурсів до прийняття спеціального закону Верховною Радою.
Відповідний законопроект буде поданий соціалістами на розгляд парламенту. Його ідея буде простою і лаконічною: всіляке державне втручання у діяльність Інтернету у будь-яких формах недопустиме.
Соціалісти закликають Президента України, Верховну Раду, Кабінет Міністрів звернути увагу на проблему зміцнення свободи слова.

УНІАН