За це рішення під час сесії Львівської обласної ради сьогодні проголосували 62 депутати, передає кореспондент «Вголосу».

У зверненні йдеться про те, що раніше Кабмін передав Моршинський центральний військовий санаторій Державному управлінню справами, а військовий санаторій «Шкло» був переданий Державній судовій адміністрації України.

«З огляду на ситуацію, яка склалась в державі, необхідність дотримання вимог Конституції України та законів України в частині санаторно-курортного лікування, що є складовою соціального захисту військовослужбовців, ветеранів військової служби, інвалідів, учасників війни та членів їх сімей, повернення колишніх військових санаторіїв – Моршинського та санаторію «Шкло» до складу Збройних Сил України є вкрай важливим», – йдеться у зверненні.

Депутати зазначають, що теперішні власники санаторіїв відмовляються добровільно передавати їх для забезпечення потреб військових. Тож на законодавчому рівні треба зробити так, щоб зробити в даному випадку їхню згоду необов’язковою.