Про це він сказав в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Між енергетичною та морською блокадою Криму буде ще одна блокада, і про неї скоро дізнаєтеся, зараз говорити поки що не буду. Днями про неї дізнаєтеся», – зазначив координатор громадянської акції з блокади Криму Ленур Іслямов.

Раніше він заявив, що після припинення поставок товарів, продуктів і електрики в Крим із материкової України буде морська блокада півострова, в тому числі в районі Керченської переправи, яка зараз є основною транспортною артерією, що з’єднує Крим із Росією, з Краснодарським краєм. Активісти акції з блокади Криму вже займаються Керченською протокою. Про це він також повторив і в інтерв’ю «Радіо Свобода»

«Це вже військова операція, тому я не можу поки що про це казати. Однак скажу, що морська блокада Криму вже розпочалася. Тому що турки, коли збили цей літак, який потрапив на їхню територію, уже здійснюють блокаду Босфору і Дарданеллів. Залишається тільки Керченська протока, а ми вже нею займемося», – заявив Іслямов.

Окупаційна влада відреагувала на цю заяву арештом усього майна Іслямова. Про це повідомила так званий «прокурор» окупованого Криму Наталія Поклонська. Ленур Іслямов сказав, що ці дії його лише розсмішили, однак не налякали.

«Що може відібрати у мене ця Няш-мяша? Нічого забрати вона не може, бо те, що Богом мені дано, Богу належить і Богу піде. І те, що вона заарештувала моє майно в Криму, для мене смішно, тому що нічого болючішого, ніж зробили її керівники  відняли в мене Крим, зробити неможливо. Я повернуся у Крим і все заберу!» – заявив Іслямов.

22 листопада через підрив електроопор у Херсонській області в анексований Росією Крим перестала надходити електроенергія з материкової частини України. На півострові оголосили режим надзвичайної ситуації. Крим забезпечують електроенергією, яку виробляють джерела кримської генерації і дизельні генератори, завезені з Росії, але цих потужностей не вистачає.

Учасники блокади Криму, що стартувала на адміністративному кордоні з півостровом 20 вересня, перешкоджали ремонту ЛЕП, вимагаючи звільнення політв’язнів, безперешкодного в’їзду для міжнародних спостерігачів у Крим, припинення репресій проти кримських татар на півострові.