Про це заявив сам народний депутат в ефірі «112 Україна», прибувши сьогодні до Верховної Ради України, передає УНН.

«Саме в пам'ять про тих, хто загинув, в пам'ять про свою помічницю Аміну Окуєву, свого охоронця Руслана Кушніра, невинно загиблого Михайла Мурмеля я тут зараз, тому що це питання повинно почути керівництво країни, мають бути вжиті заходи для забезпечення безпеки українців», – заявив нардеп.

Ігор Мосійчук не виключає, що замахи на нього, добровольців АТО Аміну Окуєву, Адама Осмаєва, а також бійця добровольчого чеченського батальйону Тімура Махаурі скоєні одними й тими ж людьми.

«Ми ініціюємо створення тимчасової слідчої комісії по замаху на мене і всіх резонансних вбивствах, також розгляд низки інших законів. До того ж, завтра я збираюсь відвідати засідання свого комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Я думаю, будемо приймати рішення про заслуховування силовиків», – повідомив Мосійчук.

Нагадаємо, під час вибуху, кваліфікованого як теракт, постраждав Ігор Мосійчук.

Уже 30 жовтня близько 20:00 невідомі особи із кущів на автодорозі поблизу залізничної станції Глеваха на Київщині розстріляли автомобіль. Було вбито Аміну Окуєву і поранено у ногу Адама Осмаєва.

 

«Вголос»