На пленарному засіданні тернопільські депутати розглядали питання перспективного плану формування ОТГ, проте змушені були перервати його через істерику нардепа Мосійчука, який з невідомих причин прибув до облради.

У той час депутати від фракції ВО «Свобода» помітили, що у сесійній залі перебувають озброєні люди без поліцейської форми, про що й сказали у мікрофон під час засідання. У відповідь на це нардеп Мосійчук заявив, що ці чоловіки у цивільному – його охоронці зі спецпідрозділу «Альфа».

Після цього між депутатами облради на нардепом зав’язалася суперечка, яка згодом переросла у бійку.

«Під час своїх епічних виступів Мосійчук підійшов до місця, де розташована фракція «Свободи», і познущався з нашої партійної символіки, – розповів «Вголосу» очільник фракції «Свободи» у Тернопільській облраді Олег Сиротюк. – На це він отримав різку адекватну відповідь з нашого боку. Окрім державного синьо-жовтого стягу та червоно-чорного стягу революційної боротьби, для нас, свободівців, партійний прапор є бойовим знаменом, з яким наші хлопці гинули у Києві під час Революції Гідності і на східному фронті. Ми втратили десятки людей, які загинули за Україну під прапором «Свободи», тому ми не дозволимо нікому зневажувати нашого бойового знамена. Особливо оцим людям, які намагаються спекулювати на політичних питаннях».

Разом з тим, за словами Сиротюка, люди, яких зігнав Мосійчук для влаштування політичного шоу у стінах облради, під час сесії привселюдно ображали депутаток-свободівок.

«У сесійній залі було багато охорони, УДО, озброєних представників «Альфи», які захищали Мосійчука невідомо від кого. Було багато людей спортивної зовнішності, які ображали наших жінок-депутаток. На жаль, було і багато жителів населених пунктів Тернопільської області, яких просто тримають в омані. Найбільше дивує, що сюди прибув нардеп Мосійчук. Прибув у день, коли ВРУ розглядає питання щодо утворення Антикорупційного суду. Можливо, для Радикальної партії це неважливе питання, можливо, вони побоюються його утворення, тому вирішили займатися політичним шулерством на місцях», – зазначив Олег Сиротюк.

Також свободівець наголосив, що сьогодні ляшківці намагалися протягнути в Тернопільській облраді перспективний план утворення ОТГ, який поставив би хрест на розвиткові усього Тернополя:

«Ми могли перетворитися на єдине в Україні місто, якому забороняють розвиватися шляхом формування об’єднаної громади. А протягнути це все намагалися величезним політичним шоу, яке дуже нагадувало часи Януковича. Тепер злочинні дії колишнього режиму повторюють «патріоти», які отримали мандати на спекуляціях із пам’яттю Героїв Небесної Сотні та Героїв російсько-української війни».