Як повідомила «Вголосу» прес-служба Луганської ОДА, учора у Лисичанську Геннадій Москаль провів нараду з приводу відновлення зруйнованого багатоквартирного житлового будинку та розселення його мешканців.

Представники Лисичанського міськвиконкому розповіли, що вже проведена експертиза технічного стану будинку, яка показала, що другу і третю секцію будинку необхідно буде демонтувати, а першу зміцнити й утеплити. Вартість цих робіт складе близько 12 млн. грн.

Як відзначають в ОДА, йде зима і місцева влада повинна терміново вирішити питання з розселенням мешканців зруйнованого будинку. На сьогоднішній день поселені тільки чотири родини зі ста чотирьох.

Геннадій Москаль закликав місцеву владу в п'ятнадцятиденний термін вирішити питання з розселенням людей: «Знайдіть гроші і розселіть людей. Хіба це з їхньої вини сталося? Хіба вони почали цю війну?».

Губернатор доручив терміново порахувати суми збитку, які повинні бути відшкодовані мешканцям цього будинку. Питання про відшкодування збитку громадянам та відновлення будинку підніматиметься Геннадієм Москалем на найближчому засіданні РНБО.

Нагадаємо, 24 липня під час операції зі звільнення Лисичанська значні пошкодження отримав дев'ятиповерховий житловий будинок, розташований в Лисичанську на кв. ім. Жовтневої революції. В результаті влучань снарядів були майже повністю зруйновані дві секції з трьох. Всі мешканці цього будинку були відселені.