Заступник міністра Геннадій Москаль заперечує свою причетність до переправлення бомжів на баржі по Дніпру перед візитом президента Кучми, у чому його звинувачує депутат Нестір Шуфрич.

«Коли ви мене запитуєте, де поділися ті бомжі, які пливли на баржі по Дніпру, то мені шкода, що в ту фатальну п’ятницю, коли відбулася таке лихо з Нестором Івановичем, я не запросив його прогулятися по Дніпру на баржі у пошуку зниклих бомжів. Якби він це зробив, то, напевно, не був би на лікарняному».

«Ну, це марення абсолютно хворої людини. Як міг я - начальник УВС, генерал, заступник міністра, у мене у підпорядкуванні було 30 тисяч людей і ще я курирував Луганську, Донецьку, Харківську, Запорізьку області, так невже я ходив би і шукав бомжів? Уявіть - ходить генерал по вулиці і збирає бомжів на баржу. Напевно, перш ніж говорити, людина має перевірити, цей факт», - сказав він.

«Це факт, якого абсолютно не було в житті! У той час я вже не працював начальником УВМС у Дніпропетровській області, а очолював Закарпатську обласну адміністрацію. Може, вони сплутали Дніпро з Тисою?», - додав Москаль.

„Українська правда”