Про це інформує прес-служба Москаля.

За словами луганського губернатора, більш того – дехто ганебно втік із зони АТО.

Так, до блокпосту батальйону «Київська Русь» на в’їзді в Чорнухине прикомандирований зведений загін УМВС у Чернігівській області. І військові, і міліціонери, ризикуючи своїми життями, тривалий час із честю охороняють залізничну станцію та кілька навколишніх сіл від сепаратистів.

Москаль звернувся до міністра оборони В.Гелетея та міністра МВС А.Авакова з проханням представити бійців вказаних підрозділів до державних нагород.

У той же час, як відзначає голова ОДА, з’ясувалося, що зведені загони УМВС із Полтавської та Сумської областей, а також батальйон МВС «Київ-2», яких раніше прикомандирували до батальйону «Київська Русь» поблизу Чорнухиного, просто втекли звідси, пояснивши, що вони буцімто підпорядковуються МВС, а не Міноборони. Хтось витримав тиждень, а хтось втік і через добу, залишивши рації та інше спорядження.

Г.Москаль звернувся до генпрокурора В.Яреми з проханням дати правову оцінку діям цих «правоохоронців» і притягнути їх до відповідальності. А до громадськості Полтавщини, Сумщини та Київщини — висловити свою принципову позицію щодо таких горе-правоохоронців.