Про це повідомляється на сайті голови Луганської ОДА Геннадія Москаля.

Як повідомляється, вчора, 31 жовтня, військовий комісар Сєвєродонецька Олег Чехута вручив запрошення до військкомату меру Сєвєродонецька.

Як вказано в запрошенні, в понеділок, 3 листопада Казаков має з’явитися до військкомату для уточнення облікових даних та визначення на придатність до проходження військової служби. З собою необхідно мати паспорт та військовий квиток.

«Під час вручення запрошення мер спочатку спробував пояснити, що вже досяг 60-річного віку, але на уточнююче питання одного з журналістів був змушений зізнатися: «А, так, ще 59». Після чого додав, що готовий захищати Батьківщину і має відповідну спеціальність — свого часу служив у ракетних військах»,  – уточнює прес-служба.

Нагадаємо, днями Москаль попередив Казакова, що якщо протягом доби в Сєвєродонецьку не буде повністю подано тепло, мера буде відправлено в зону АТО. За розпорядженням Москаля опалювальний сезон на контрольованій Україною території Луганської області мав розпочатися ще 22 жовтня, однак у Сєвєродонецьку тепло в деякі багатоповерхівки не подане досі.