Про це власкору «Вголосу» стало відомо 15 січня 2016 року під час сесії Володимир-Волинської районної ради.

Відповідний запит на ім’я керівника Володимир-Волинської місцевої прокуратури Віталії Книш, озвучив депутат від ВО «Свобода» Петро Козлюк.

До нього як депутата Володимир-Волинської районної ради звернулися мешканці села Ласків, які стверджують, що заволодіння нерухомим майном, зокрема будівлею колишнього «складу-магазину» з відповідною реконструкцією цього приміщення під культову споруду, відбулося з порушенням чинного законодавства.

«Донедавна власники цієї споруди були невідомі. Не вдалось їх встановити й донині. Згідно з чинним законодавством, така будівля мала б перейти у власність усієї сільської громади, а не лише її частки – релігійної громади. Незаконним, на думку заявників, є й самозахоплення земельної ділянки, яку використовують для згаданої споруди та її обслуговування», – йдеться в запиті.

Депутат просить перевірити законність отримання у власність релігійною громадою УПЦ МП села Ласків будівлі колишнього «складу-магазину», здійснення реконструкції цієї будівлі та користування релігійною громадою УПЦ МП земельною ділянкою, на якій стоїть будівля колишнього «складу-магазину».