Про це повідомляє «Главред» з посиланням на прес-службу Донецької єпархії Української православної церкви Московського патріархату.

Відзначається, що 18 лютого в Донецькому академічному театрі опери та балету ім. А.Б. Солов'яненка відбулася урочиста церемонія нагородження Почесним знаком - «Золотою зіркою «За благодійність і меценатство».

До складу президії увійшли митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, генеральний директор благодійного фонду «Взаємодія», відомий онколог Георгій Бондар, голова Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, народний артист України, президент благодійного фонду «Творчий Олімп» Вадим Писарєв та інші.

Владика Іларіон зазначив, що відродження витоків благодійності та меценатства, милосердя та взаємодопомоги «є одна з головних чеснот православного християнина». Він палко подякував «людям з добрим серцем за їхнє бажання завжди прийти на допомогу» і вручив нагороди меценатам.

Почесний знак «Золота зірка «За благодійність і меценатство», крім Людмили Янукович і Ріната Ахметова, були також удостоєні: депутат Донецької обласної ради, віце-президент благодійного фонду «Творчий Олімп» Владислав Дрегер, депутат Донецької обласної ради, генеральний директор компанії «Конті» Олег Логвинов, мер міста Маріуполя Юрій Хотлубей, мер міста Вугледара Алім Ширинський та ін.