Про це повідомляє НВ

На думку Москви, про це свідчить включення в американський список санкцій Гатчинського навчального центру зенітних військ Військово-космічної академії імені А.Ф. Можайського та 183-го гвардійського зенітного ракетного полку Збройних сил РФ. «Мабуть, за те, що добре вчили і інструктували воїнів сирійської протиповітряної оборони, які збили велику частину ракет західних агресорів», – сказано в повідомленні.

Коментуючи санкції проти Головного розвідувального управління Генерального штабу ЗС Росії та компанії Рособоронекспорт, МЗС РФ зазначило, що «американці забули, що вже не раз ввели проти них санкції, і задумали знову загрожувати нам тим, чим не зуміли налякати раніше».

МЗС РФ заявило, що економічним або військовим тиском Росію не можна змусити відмовитися від відстоювання власних інтересів та підтримки своїх партнерів.

«Прагнення будь-яким способом утримати одноосібне домінування в світі штовхає США на нераціональні, а часом просто небезпечні кроки», – сказано в повідомленні.

МЗС РФ порадило американським політикам «не переоцінювати свої сили».

Як повідомлялося, Держдепартамент США введе санкції проти оборонних структур РФ, Китаю та інших країн за порушення американського законодавства щодо нерозповсюдження зброї масового знищення.