«У прибиранні задіяні близько 14 тисяч одиниць дорожньо-прибиральної техніки. Збоїв в роботі систем життєзабезпечення міста немає», - сказав Пергаменщик.

За його словами, в місті продовжують чергувати в цілодобовому режимі бригади Мосводостока, які оперативно виїжджають за заявками і ліквідують скупчення води.

«Крім прибирання доріг та дворових територій комунальники активно зайняті очищенням від снігу і полою дахів житлових і нежитлових будівель. Балансоутримувачі нежитлових будівель попереджені про відповідальність за несвоєчасну очистку покрівель», - додав прес-секретар.

Він сказав, що циклон, який приніс рясні опади вже покинув столичний регіон, але місто поки знаходиться в його теплому секторі. Посилаючись на дані столичних синоптиків, Пергаменщик повідомив, що вдень в суботу в Москві температура повітря складе від 2 до 4 градусів тепла, але ввечері очікується нульова температура.

«Відносна вологість у Москві 96%, у зв'язку з цим столиця покрита туманом, серпанком. Вночі істотних опадів не очікується», - підкреслив Пергаменщик і нагадав автомобілістам, що в складних погодних умовах потрібно неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, швидкісного режиму і правил паркування та не перешкоджати проходу снігоприбиральної техніки.

Росавіація повідомила, що робота московського авіавузла, порушена через с негоди, стабілізувалася - аеропорти працюють у штатному режимі.

«Зараз робота стабілізувалася», - сказали в Росавіації, додавши, що за минулу добу близько 10 літаків за рішенням командирів повітряних суден пішли на запасні аеродроми.

У той же час, згідно онлайн-табло столичних аеропортів Внуково, Шереметьєво і Домодєдово, ряд рейсів затримується.

Снігопад почався в Москві ще в четвер. У п'ятницю він перейшов в мокрий сніг, а до вечора перетворився на крижаний дощ. Метеорологи повідомляли, що п'ятничний снігопад може стати найбільш рясним для цього дня за останні 130 років.

Через плюсову температуру і обробки реагентами на вулицях Москви утворилася «каша» з бруду і мокрого снігу.

На щастя, негода не надала сильного впливу на дорожню ситуацію в Москві. Великих заторів у п'ятницю на обласних дорогах через погані погодні умови не спостерігалося.

Разом з тим 15 березня в зв'язку з очікуваними складними погодними умовами на чотирьох федеральних автомобільних трасах Підмосков'я були розгорнуті пункти обігріву.

Джерело: РИА Новости