Народний депутат України Володимир Мойсик заявив про свою відставку з посади керівника Центрального виборчого штабу Української народної партії. 

Свою заяву він виголосив вчора в Івано-Франківську, виступаючи на обласній конференції УНП.

За його словами, "я написав заяву і покинув цей пост через незгоду зі стратегією керівництва партії, яку воно обрало у виборчої кампанії".

"Стратегія для мене означає політичну і технічну складову, - наголосив народний депутат. – Політична складова – це те, УНП є правоцентристська українська сила і є єдиною в цій іпостасі". За його словами, "лідер партії Юрій Костенко на Заході і Сході України постійно заявляє, що ми не тільки опора Президента Ющенка, а і його права нога. Тому незрозуміло: чому одна нога самостійно йде на вибори без тіла". "А Президент, - на думку Мойсика, - має ще дві ноги, або й три, в яких є правоцентристське спрямування". "Тому тут теж виникають запитання", - зауважив він. 

Мойсик зазначив, що йому не подобаються заяви лідера УНП, що партія не блокуватиметься, ані з "Народним союзом Наша Україна", ані з БЮТ. "Але якщо утвориться мегаблок Тимошенко з Ющенко, тоді УНП готова бути в цьому блоці", - сказав він.

"Що це за політична позиція, - запитав народний депутат, - чому за рік після виборів Ющенка ми робимо такий різкий крок від Президента? Я переконаний, що виборець такого різкого кроку не хоче".

За словами Мойсика, "якщо УНП йде сама, то це вже нині не модно. Модними стали іменні блоки. То хто хоче з нами блокуватися, а ніхто поки що. Ми знайшли нещасну Партію вільних селян – мертву структуру – і тільки з нею створимо блок", - сказав він.

Він вважає, що УНП не має жодного шансу подолати 3-відсотковий бар'єр, оскільки нині соціологічні дослідження показують, що за самостійної участі у виборах партія може набрати 0,5%, а у блоці з дрібними партіями - 1,2% голосів виборців. 

Мойсик також повідомив, що партія не має жодної агітпродукції. "Оцими нещасними біг-бордами – 500 штук по всій державі – оце єдина агітація за нашу партію".

Він закликав делегатів обласної конференції до розумної політичної позиції. "При чому тут союз з "Нашою Україною", ми йдемо у блоці з Президентом і я за похід на вибори з Президентом Ющенком". 

Мойсик був призначений керівником виборчого штабу УНП 10 вересня цього року.

УНІАН