В уряді створили комісію з розслідування причин пожежі в коледжі Одеси.

Про це повідомляє прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у Twitter.

За словами Гончарука, комісія має встановити причини пожежі в Одеському коледжі і до 20 грудня доповісти про результати розслідування.

У прес-службі Міністерства освіти і науки (МОН) уточнили, що до комісії увійшли міністр освіти і науки Ганна Новосад, перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов, міністр розвитку громад та територій Альона Бабак, міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька, міністр соціальної політики Юлія Соколовська, голова ДСНС Микола Чечоткін, голова Нацполіції Ігор Клименко та представники Одеської облдержадміністрації.

Як писав “Вголос”, в Одеському коледжі спалахнула пожежа. Займання виникло на 3-му поверсі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу близько 10.00.

Зазначається, що ймовірною причиною пожежі в Одеському коледжі є стара проводка. Проводку не міняли з 1966 року. Кількість потерпілих у результаті пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу зросла до 25 осіб.

Також нещодавно співробітники ДСНС виявили перше тіло під завалами. Знайшли жінку без ознак життя.

Згодом на зв’язок вийшла жінка, яку вважали зниклою через пожежу в Одеському коледжі.

6 грудня  з-під завалів дістали тіло ще однієї людини.