У Львові з приватного навчального закладу “Школа вільних та небайдужих” звільнили вчительку “через пропаганду українському мови” серед переселенців.

Про це у соцмережі повідомив чиновник Львівської ОДА Роман Матис.

Матис зазначив, що вчительку попросили написати заяву на звільнення “через надмірну пропаганду української мови та боротьбу з суржиком серед російськомовних”.

Вчителька Іванна Ружан зазначила, що викладачка української мови стала жертвою мажорів-переселенців із Донецька, діти яких їй заявили, що “вони її виженуть із школи”.

У школі ж заявили, що вони таки звільнили вчительку української мови через нетолерантне ставлення до деяких дітей.

 

Додамо, що приватний навчальний заклад “Школа вільних та сміливих” – це проект скандального у Львові “Холдингу емоцій !Фест”.

“Творимо сучасну українську школу з унікальною моделлю, яка не відтворює британську чи фінську, а є саме українською”, – йдеться на сайті сумнозвісної школи.

Як писав “Вголос”, після того, як мером Львова став Андрій Садовий, у 2007 році у місті з’являється мережа закладів харчування від холдингу «!Фест», котру заснували Юрій Назарук, Андрій Худо та Дмитро Герасимов. До слова, за даними ЗМІ, Назарук ще у 2006 році був радником Андрія Садового. Історія успіху даних закладів, як це часто люблять розказувати Худо і Назарук – це лише креатив. Та не креативом єдиним, а й активною співпрацею з львівським міським головою, обласними чиновниками та депутатами Верховної ради України вдалось «піднятись» «!Фесту».

Нагадаємо, відомий ведучий Савік Шустер потрапив у гучний скандал через українську мову.