На семінарі опрацьовуються питання надання першої невідкладної допомоги на пунктах перетину державного кордону і під час пересування на автомобільних шляхах.

Сьогодні на 20-му кілометрі дороги Львів-Миколаїв відбулися практичні тренування служб, які надають першу медичну допомогу. На автомобільній дорозі міжміського сполучення було змодельовано практичну ситуацію, яка передбачала надання екстреної допомоги під час дорожньо-транспортної пригоди.

«Швидка прибула на місце аварії за 18 хвилин. За нормами, прописаними у законі, цей час є задовільним. Проте, відпрацьовуючи такі тренування, ми ставимо перед собою завдання до Євро-2012 час доїзду швидкої на місце пригоди зменшити до 10 хвилин. Адже кожна районна лікарня, яка буде обслуговувати траси міжнародного класу, матиме стандартний час доїзду 10 хвилин» - сказав заступник начальника головного управління охорони здоров'я ЛОДА Орест Середа.

Головне завдання цього тренування показати переваги сучасного цифрового зв‘язку, оперативність диспетчерських служб лікарень, центру медицини катастроф, диспетчерських МВС і МНС та виявити слабкі місця в координаційних діях відповідних служб.

«Ми з‘ясували сьогодні взаємодію МНС та МВС. Вони вкотре об‘єднали зусилля і кожне із відомств знайшло собі місце. В цьому великий плюс даної події» - зазначив Орест Середа.

За результатами навчально-тренувального семінару будуть напрацьовані практичні рекомендації в координації дій та наданні першої медичної допомоги в разі виникнення надзвичайної ситуації під час проведення Євро-2012.