Лимонний сік не лише додає смаку стравам, а й значно зміцнює імунітет. А також допомагає у боротьбі із серйозними захворюваннями.

Про це пише today.ua.

Здоров’я шкіри

У лимонах міститься величезна кількість вітамінів, необхідних для шкіри. Ви в цьому переконаєтеся, якщо введете в свій раціон сік цього цитруса. За короткий проміжок часу ваша шкіра стане гладкою, придбає здоровий відтінок. Застосовувати сік лимона можна і в косметичних цілях.

Зміцнення імунітету

Загальновідомо, що вітамін С, який міститься в лимонному соці, незамінний для зміцнення імунної системи. Він підвищує захисний бар’єр організму, допомагає боротися з вірусами. У зв’язку з цим фахівці рекомендують вранці випивати склянку очищеної води з додаванням цього соку.

Прилив енергії

Ми звикли пити каву вранці, але, як показує досвід мільйонів, набагато сильніше бадьорить лимонний сік. У ньому – величезна кількість вітамінів і мінералів, які відповідають за гарний настрій, мотивацію й енергію.

Поліпшення травлення

Якщо ви будете пити лимонний сік без міри, то навряд чи це призведе до чогось доброго, а ось в кількостях, що рекомендуються дієтологами, цей продукт посприяє поліпшенню травлення та очищення організму.

Зниження ризику онкології

Здатність лимонного соку протистояти раку, довели вчені. В цілях профілактики рекомендується вживати не тільки сік, але і цедру лимона, в якій присутні антиоксиданти і корисні олії.