Глава Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас заявив, що незважаючи на те, що наша країна завжди була годувальницею, у неї є потенціал стати "мозком" Європи.

Про це він сказав під час виступу на Київському міжнародному економічному форумі, передає "УНН".

"(Україна – ред.) це не країна третього світу абсолютно. Україна – це частина хай-тек середовища, це дуже розвинена країна вже. Я повністю згоден з тим, що сказав попередній спікер: Україна завжди була, і має потенціал бути годівницею Європи, але Україна має і потенціал стати "мозком" Європи. У вас люди високо освічені, дуже талановиті… "Мозок" може не витікати кудись за кордон, мозок може вибирати працювати там, де він хоче працювати", - заявив дипломат.

Також він зазначив, що на сьогоднішній день велика кількість "розумних людей" обирає роботу в українських IT–компаніях, надає послуги і робить все для того, щоб зробити Україну найбільшим експортером IT-послуг в Європі.

Нагадаємо, що лідер французької держави Еммануель Макрон заявив, що відсутність координації між ЄС і США та війною в Сирії означає те, що НАТО переживає “смерть мозку”.