Генеральний прокурор України Святослав Піскун своїми наказами від 22 червня призначив прокурорів у м. Мукачево - старшого радника юстиції Михайла Хилю та у Свалявський район - радника юстиції Ігора Жураківського, повідомила сьогодні прес-служба прокуратури області.

Михайло Хиля закінчив юридичний факультет Харківської Національної Академії України ім. Ярослава Мудрого. З 1995 року працює в органах прокуратури Закарпаття. Починав прокурорську кар’єру з роботи у відділі обласної прокуратури. Останні п’ять років очолював прокуратуру Свалявського району. Викладав Кримінальне право та Криміналістику в Ужгородському Національному університеті.Михайлу Михайловичу Хилі цього року виповняється 40, одружений, виховує дочку та сина.

Ігору Жураківському 39 років, він один з не багатьох працівників прокуратури Закарпаття, котрі служили в Афганістані, має Орден Червоної зірки та медаль За відвагу.

Закінчивши У 1991 році Львівський державний університет ім. Івана Франка, Ігор Васильович працює в органах прокуратури. Працював на різних посадах прокуратурах у м. Мукачева та Мукачівському районі. Остання посада перед призначенням прокурором Свалявського району – заступник прокурора м. Мукачева.