«Радикалізація європейської політики пов’язана із тим, що титульні нації, а Європа вся складається із країн титульних націй, бачать, що їх захоплюють чужинські «орди». Чорношкірі, темношкірі, мусульмани, хто завгодно. Вже давно відомо, що жодного мультикультуралізму немає, це все вигадки і байки.

Мультикультуралізм закінчується захопленням територій, які належать корінним націям. Класичним прикладом може служити те, як албанцями і мусульманами була поглинута частина Сербії, а саме регіон Косово. Це була спланована програма. Підтвердженням цього стали орди переселенців, які є вихідцями із Сирії, Афганістану та інших країн. Зараз за кілька років лише Німеччина прийняла один мільйон таких біженців», – розповів Олег Соскін.

«Здорова частина тіла» у кожній країні почала захищати свою територію. Тим більше, що люди, які рвуться на територію Європи, стоять на набагато нижчому рівні морального, етичного, культурного і духовного розвитку. Вони не асимілюються із націями, серед яких живуть, вони не приймають ні мову, ні духовний складник, ні культуру Європи. Переселенці залишаються чужинським тілом, вони ґвалтують жінок у країнах білої раси, і тому логічно, що люди почали чинити цьому опір. А який найгуманніший метод опору? Вибори! Тому люди хочуть «закривати брами», щоб біженці не могли потрапити на територію європейських держав, все закономірно», – підсумував експерт.

Читайте повну статтю: Європа стрімко правішає: у чому причини та які будуть наслідки?