«Ми повинні пережити Євро з найменшими втратами для здоров’я: психічного, фізичного, здоров’я міста та його мешканців. Кулінарна тема є дуже важливою в процесі підготовки і проведення Євро. Зважаючи на те, що цілком виправдано величезна увага в підготовці ресторанного бізнесу приділяється іноземним вболівальникам, гостям, нам здалося, що ми трішки забули про львів’ян і це неправильно. Є ще мешканці міста, які не розчиняться в повітрі на період Євро і які потребують уваги», – розповіла вона.

Відтак аби львів’яни почули себе повноцінними учасниками Євро Музей ідей пропонує їм кулінарний проект «Футбол не десерт». 

«Наш Музей ідей, абсолютно не ресторан, це швидше територія ідей: культурних вільних і кулінарних, бо кулінарія елемент культури кожної країни. Вчені не дарма кажуть, що найдовше в пам’яті після подорожі залишається смак, сенсорна пам'ять», – веде далі мову Ірина Магдаш.

За її словами організаторам проекту було цікаво дізнатись як смакує кожна країна-учасниця Євро-2012, а особливо як вона засмакує львів’янам.
 
На подвір’ї Музею ідей функціонуватиме «дуже демократичний і польовий варіант» (за визначенням програмного директора)  національної кухні кожної країни, яка візьме участь у футбольному чемпіонаті. Відтак 8 червня на гостей чекає чеська кухня, 10-го хорватська, 11-го українська, 12-го російська, 13-го данська, 14-го ірландська, 15-го французька, 16-го грецька, 17-го німецька, 18-го італійська, 19-го англійська, а 1 липня кухня фіналістів футбольного чемпіонату.
 
В програмі: кулінарне шоу, гриль, та інші смакоти, а на десерт буде футбол на великому екрані.