Депутат Львівської міської ради, голова правління Об'єднання підприємців Львівщини «Крок» Михайло Мужилівський заперечує звинувачення депутата Львівської міськради Теодора Дяківа щодо корупції у фракції БЮТ.

Про це він заявив сьогодні.

"Ну, що він розказує всякі казки. Він писав, що я йому давав гроші, тепер пише, що якісь депутати другі давали йому гроші. Це неправда", - сказав він.

Мужилівський відкинув і слова Дяківа про визнання Мужилівським факту роздачі грошів депутатам для нібито забезпечення потреб мешканців Львова.

"Яка ідея? Я вам ще раз кажу - я йому грошей не давав", - наголосив він.

Голова "Кроку" заявив також, що в офісі "Кроку" немає відеоспостереження.

"В нас всередині камер немає і хай він не розказує якісь байки. І нікого ми не пишемо", - запевний Мужилівський.

Як повідомляло агентство, депутат Львівської міської ради Теодор Дяків звинуватив фракцію БЮТ у міськраді в корупції, заявивши що 20 вересня під час засідання фракції у офісі Об'єднання підприємців Львівщини «Крок» один з членів фракції запропонував йому гроші. Він також додав, що у офісі ведеться відео нагляд, що дало можливість зафіксувати факт спроби передачі хабаря.

Як повідомляло агентство, 7 грудня на засіданні фракції БЮТ у міськраді Теодора Дяківа виключили з фракції. За виключення проголосували 16 з 20 присутніх на засідання членів фракції.

Раніше Дяків мав намір призупинити членство у фракції БЮТ, через невиконання фракцією своїх програмних обіцянки та передвиборчої програми.

На прес-конференції Громадський Форум Львова та Теодор Дяків звинуватили політичні партії у незаконному привласненні майна міста. Зокрема вони оприлюднили ухвалу Львівської міської ради №1721 „Про приватизацію об'єктів комунальної власності", якою „враховуючи значний внесок у національно-демократичне відродження України партійних організацій" міськрада дозволила приватизувати приміщення за 20% від їх вартості.

ПресТайм