Екс-голова Львівської міської організації ВО „Батьківщина” Михайло Мужилівський не очолив список БЮТ до Львівської міської ради, - повідомив голова ЛОО ВО „Батьківщина” Іван Денькович.

За його словами, скоріш за все список БЮТ до міськради очолить теперішня голова ЛМО партії Мирослава Бачишин. Щоправда, як запевнив Іван Денькович, Михайло Мужилівський отримав прохідне місце у виборчому списку блоку до міської ради.

„Центральне керівництво БЮТ вирішило, що, зважаючи на недавню поведінку Мужилівського, він не може очолити список, однак сьогодні він вже визнав свої помилки, отож місця у прохідній частині списку ми його не позбавляли”, - зазначив Іван Денькович.

У попередній редакції виборчого списку БЮТ до міської ради саме Михайло Мужилівський мав очолити цей список. Проте через скандальний вихід членів об’єднання підприємців „Крок” з ВО „Батьківщина” позиції кроківців у партії значно ослабли, незважаючи на те, що згодом вони визнали, що рішення про вихід з „Батьківщини” було поспішним і назад повернулися в партію.

Гал-інфо