В Європі вже стало традицією проводити музичні вечори, присвячені Людвігу ван Бетховену.

Цього року, який є ювілейним – 240 років від дня народження геніального композитора, до цієї традиції приєднається і Львівська філармонія: 16, 17 та 19 грудня зі сцени Концертного Залу ім. С. Людкевича звучатимуть зразки як духовної, так і світської музики німецького композитора.

У репертуар трьох концертів увійшли різножанрові твори, написані у перші десятиріччя ХІХ ст. На прихильників музики Бетховена чекають дві львівські прем’єри світових шедеврів: Meca C-dur та «Перемога Веллінгтона, або Битва при Вітторії».

Вся програма «Вечорів» звучатиме у виконанні колективів та солістів Львівської обласної філармонії та студентів Львівської національної музичної академії ім. М.В. Лисенка.

В концертах братимуть участь Камерний хор «Глорія», Молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів», Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, піаністи Мирослав Драган та Оксана Рапіта, студенти Ірина Плекан, Аліна Заходякіна, Ірина Бараховська Андрій Панасюк. Диригуватимуть лауреат Державної премії ім. М. Лисенка, заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп та Айдар Торибаєв - художній керівник та головний диригент Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії.