Руки головного львівського діджея Андрія Садового добрались, нарешті, і до музики. В ефірі програми "Епіцентр" львівський мер заявив, що ТІЛЬКИ радіо "Люкс" не крутить у Львові російську музику. Ця "окрема реклама" на адресу свого медіа-чада, є просто брехнею. Звичайною львівською брехнею.

Вчора на ЗІКу з'явилась така інформація:

"Садовий вважає, що у Львові є лише одна радіостанція, де крутять українські пісні. Здогадайтесь, яка?

"Є тільки одна радіостанція у нас у Львові, вона транслює українські й інші пісні, крім російських, це – радіо Люкс. Хочу зробити окрему рекламу", – зазначив учора, 14 травня, міський голова Львова Андрій Садовий в ефірі програми "Епіцентр".

"А взагалі це питання нашої держави, оскільки на законодавчому рівні ми не прийняли тих документів, які б дали можливість українській мові на 50% бути присутніми, власне, у нашому ефірі… Це проблема менеджменту. Не хочу хвалитися, але нарешті ми знайшли нормального начальника на управління культури Львівської міськради. Це пан Сидор, який дуже добре знайомий із паном Скрипкою", – сказав мер, звертаючись до головного гостя програми Олега Скрипки.

Проте Андрій Садовий вважає, що українізація етеру є роботою не одного дня. "Це процес, який робиться не за один день. Треба робити дуже багато українських пісень. Якісних. І Скрипка це робить, Вакарчук, Руслана. Але цього мало. Держава має допомагати, любити фінансовою підтримкою", – наголосив міський голова."

Це його звикла мантра: "Держава повинна любити грошима". Садовий зациклився на цих двох поняттях: його конче хтось мусить любити і при цьому ще й платити за це гроші. Що погубить нашого мера – так це меркантилізм.

Про причетність Садового до "Люксів" багато пояснювати не потрібно. Про то знають дітлахи, ще в материнській утробі. Про те, що винятковість "Люксів" у питанні нетранслювання російської попси є брехнею, нашвидкуруч склепаною Садовим, також довго пояснювати не потрібно. Принаймні, ні радіо "Незалежність", ні Радіоман, ні радіо "Львівська Хвиля" не пускають в свої ефіри російськомовну музику.

Але ж то всеукраїнський ефір. А на всеукраїнських ефірах – Садовий зовсім інакший, ніж він є у Львові. Від моменту свого мерства він не провів у Львові ще жодної прес-конференції, але навішати на вуха лапшу тим людям, які його не знають – Садовий такої нагоди не пропустить; не пропіаритись радісно і активно на центральних телеканалах – це ж гріх.

Як і в "Епіцентрі" так і в "Свободі Слова" Садовий солов'єм розливається про вселенський розмах політичного та культурного життя у Львові. Ці його класичні посмішки київським фотокореспондентам, заламування рученяток та загравання з іноземними гостями стають вже смішними.

Але це все була тільки преамбула.

Амбула ж наша буде така:

Як стало відомо "Вголосу", управління майна Львівської міської ради БЕЗ КОНКУРСУ (що є прямим порушенням, позаяк з 2007 року діє Закон про державний бюджет, за яким міське майно може передаватися в оренду тільки на конкурсних засадах) передало славетній садо-компанії ТРК "Люкс" в оренду з правом викупу приміщення площею 103 кв. метрів (пл.Галицька,15). Оренда плата ж вираховується з розрахунку вартості приміщення 591 дол. за квадратний метр

Щоб читачам було зрозумілішою вся ницість нашого Самопоміч-мера, пояснюємо, що не далі як позавчора директор департаменту містобудування Львівської міської ради Андрій Павлів у чаті на "Вголосі" розповів, що рекордна ціна на нерухомість у Львові зафіксована на площі Галицькій, де 1 м.кв. коштує 10 тис. USD !!!