Різні за жанрами заходи об’єднували львів’ян у загальній атмосфері свята, аби помріяти під супровід колядок та різдвяних пісень, аби розбурхати почування під італійські арії, або ж долучитися до відтворення традиції Маланки.

П’ятниця.
Вихідні урочисто відкривали «Tenors BEl’CANTO».
Відомий за межами України квартет представив на сцені філармонії Новорічний гала-концерт, в якому прозвучали шедеври класичної музики та популярні хіти сучасності.

Побудована на часових контрастах програма знайшла резонанс у публіки. Пройнявшись чуттєвими аріями з опер Верді, Россіні, Штрауса, творами Маріконе, Карузо та низки інших світочів у першому відділі, публіка по антракті вже підхопила ритмічну хвилю, подекуди, проте, «розбавлену» ліричними вкрапленнями.

«Ой ти, дівчино, з горіха зерня» на музику Кос-Анатольського та «Очи чорние» Гребінки, торкнувшись усіх патріотичних почуваннь, стали справжньою емоційною кульмінацією вечора. Передача настрою, відмінне виконання зачарували львів’ян.

Виступ «Tenors BEl’CANTO» відбувся у супроводі Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів». Диригував Войтек Мрозек, з яким квартет співпрацює від початків своєї творчої кар’єри (з 2007 року).

В межах цього вечора «Tenors BEl’CANTO» представили новий альбом.

У суботу та неділю на сцені філармонії відбулась музична «Різдвяна феєрія».

Режисер-постановник та диригент Микола Орач спільно з аранжувальником Романом Мельником представили львів’янам своє бачення різдвяної тематики, осучаснивши та ритмізувавши звичну колядку.

Дух Різдва творили в межах концерту Давид Меладзе, Ірина Дуць, Юрій Рокецький, Богдан Дащак, хорова капела «Трембіта», хоровий ансамбль «Панночка» та Брія Блессінг, яка приїхала до Львова на коляду із Техасу.

Американська кантрі-виконавиця з українським корінням, відома львів’янам своїми виступами на «Джаз-безі» вразила зал виконанням колядки «Спи Ісусе, спи».

Виконавиця постала того вечора в різних амплуа. То заряджаючи зал енергію під супровід гітари, якою відмінно володіє, то занурюючи у ліричний настрій, співаючи у дуеті з Богданом Дащаком. Романтичної ноти концерту додало виконання Брією хіта Мераї Кері «All i want for Cristmas is you».

Жанрова палітра концерту перетікала від автентики до сучасності. Традиції, фольклор тісно сплелися в межах феєрії із пульсом та римом сьогодення. В одному просторі звучали різдвяні дзвони і діджейський сет (dj Spicke ).

Відтак, «Різдвяна феєрія» представила авторське бачення різдвяної тематики режисера-постановника Микола Орача та Романа Мельника. Організатори продемонстрували новий підхід до дуже традиційної різдвяної теми.

Музичний супровід для музикантів творив оркестр «Leoband».

Неділя
Неділя виявилась гучною із вертепами, забавами і гостюваннями у Маланки, які щорічно відбуваються у Палаці мистецтв. Особливої атмосферності дійству додав концерт Юлії Лорд та Юрія Гнатковського, які виконали хіти з альбому «Сніжність», котрий ідеально передає різдвяне тепло та настрій. Тут було затишно і світло.

Дійства у Палаці мистецтв відбувались у двох рівнях: заходи для молоді, сімейні святкування, водіння кози та смакування пампушками.

О 21.00 стартувало молодіжне свято, яке тривало до ранку.

Що ж такими видались останні дні напередодні Нового року за старим стилем.