"Клуб сімейного дозвілля" випустив вчора у відкритий комос застояне повітря штуки під назвою "Зіркова Proza.ua". Всю цю митцеву пофігень коментували своими тупими і дебільними жартами резиденти Comedy Club.Ua – дядя Жора & Притула-Тернопільський Сірий. Краще б вони мовчали. Ірена Карпа вирішила відібрати музичну пальму у Василя Васильціва.

Нульова організація вилилась в шуткі-прібауткі навколо перманентного траху та вигравання усього, що рухається, повзає і шивєліцца. Апогей камедіклабного рагулізму в Україні. Немає на них Гаріка-Бульдога Харламова та Гаріка Мартіросяна.

Нікому не потрібний конкурс віршованого римування для Покальчука, Винничука і Єшкілєва. Не смішно. Винничук, взагалі, змився нафіг з того карнавалу людського імбіцильства.

Qarpa презентували свій творчєскій прімітів в яскраво вираженій формі інфантильної подібності епатажу. До Червоної Шапочки з її кракаділамі-бєгємотамі їй дуже далеко. До Земфіри, на яку після першого альбому писали свої рецензії поцнуті психіатри, як до неба. Але до Василя Васильціва – близько. Це модно.

Чи є хтось, хто сприймає то серйозно? Мейбі. Навіть віолончель на сцену висунули, щоб намотувати сльози малоліток і показати сестринські стосунки за Апокаліптикою. Тупо. Тупо. І тупо. Тупіше може бути тільки Tokio Hotel. Але краще Карпі співати, ніж книжки писати.

Потім Дереш закосив під діджи. Потім "Дзиґа Imagine" з традиційним спопсованим джазом. Мав порвати усіх присутніх Бумбокс. Хливнюк якого, курив як людина і пароплав "Іван Федорович Крузенштерн" і мав проблеми з охороною, яка ніяк не помічала його зір кованого бейджика.

Фотки внизу.