Міністерство внутрішніх справ має намір відправити офіційну повістку лідеру Партії регіонів Віктору Януковичу на допит. Про це повідомив начальник прес-служби МВС Костянтин Стогній.

Стогній зазначив, що у Януковича серйозні адвокати і тому формально повідомлення має бути складено максимально грамотно, «щоби потім через одну кому не завалити всю справу”.

Відповідаючи на запитання, чи є законодавчо визначені терміни відправки повідомлення, - Стогній повідомив, що таких термінів немає і повістку відправлять одразу після її складення.

Нагадаємо, що Янукович не з’явився в Управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління МВС у Києві на допит 30 травня і пояснив неявку відсутністю офіційного повідомлення. Лідера Партії регіонів запрошували на допит у кримінальній справі, порушеній за фактом незаконного розпорядження Кабміну від 17 червня 2004 года про виділення Донецькій обласній державній адміністрації 4,8 млн. грн., призначених для закупівлі спецтехніки міжнародному аеропорту «Донецьк», який перебуває у комунальній власності Донецької обласної ради.

Фраза