Про це заявив у четвер директор прес-офісу МВФ Джеррі Райс, повідомляє Укрінформ.

«В Україні змінилася ситуація, і ми обговорюємо ці зміни з владою в конструктивний спосіб. І ми очікуємо, що зможемо оголосити нову дату засідання Ради директорів найближчим часом», - зауважив представник Фонду.

Він підкреслив, що подібна практика, коли переносяться засідання Ради, має місце час від часу. «Це не є чимось надзвичайним, що ми переносимо дати засідань. Таке трапляється і не є чимось особливим», - зауважив Райс.

Водночас він не підтвердив, що керівництво Фонду розглядає якісь зміни щодо умов виділення наступного траншу. На нинішньому етапі, за його словами, Фонд веде дискусію про останні зміни ситуації в Україні.

Як повідомлялося раніше, засідання Ради директорів МВФ, на якому мали прийняти рішення про виділення наступного траншу Україні (попередньо, в розмірі $1 млрд), було заплановане на понеділок, 20 березня. Натомість в останній момент Фонд оголосив про перенесення цього засідання. 

Як повідомили у Міністерстві фінансів України, «перенесення термінів проведення засідання викликане виключно потребою в уточненні розрахунків щодо економічних наслідків від заходів, застосованих Україною у відповідь на блокаду, та захоплення українських підприємств на непідконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей, а також у зв’язку з визнанням російською стороною «документів», виданих на цих територіях».

 

«Вголос»