Про це свідчить порядок денний засідань ради директорів МВФ, передає УНН.

Так, згідно з інформацією, розміщеною на сайті МВФ, питання виділення траншу Україні не згадується у порядку засідань аж до 7 квітня. У квітні рада директорів буде зустрічатися тричі: 3, 4 і 7 квітня.

Додамо, міністр соціальної політики Андрій Рева вчора, 28 березня, в ефірі одного із телеканалів заявив, що Національний банк України погодив нові макроекономічні показники і передав їх Міжнародному валютному фонду, очікується рішення по траншу.

Як повідомлялося раніше, технічна місія МВФ з питань податкової політики завершила роботу у межах двотижневого візиту до України.

Нагадаємо, як писав «Вголос»   МВФ планував повідомити конкретну дату, на яку перенесли засідання Ради директорів щодо завершення третього перегляду виконання Україною програми EFF та прийняття рішення про виділення наступного траншу.

Також, у «Вголос» писав, що конгрес і Сенат США готуються розслідувати системну корупцію української влади. Для цього американські конгресмени і сенатори планують створити відповідну комісію, учасники якої детально вивчатимуть, як використала наша влада мільярди доларів, що надійшли в Україну у вигляді технічної допомоги та кредитів.
 
Також місія МВФ порекомендувала запровадити в Україні новий податок.

 

 «Вголос»