Головний правоохоронець Болгарії зазначив, що підозрювані мали паспорти Канади і Австралії.

Раніше повідомлялося, що виконавець теракту був терористом-смертником і мав іноземне громадянство, ці факти були встановлені слідством. Існували також версії про те, що виконавець теракту не знав, що переносить на тілі вибухівку. У ЗМІ з'являлися припущення, що виконавець вибуху міг бути наркокур'єром, якого використовували «втемну». Ще одна версія полягала в тому, що людина, яка здійснила вибух, перебувала під сильним впливом наркотичних речовин і не тямила, що робить.

Цвєтанов раніше заявляв, що терористові допомагали не менше трьох спільників. Всі троє користувалися в Болгарії фальшивими документами — водійськими правами, виписаними в американському штаті Мічиган.

Нагадаємо, трагедія сталася увечері 18 липня минулого року в аеропорту Бургаса. Тоді було підірвано туристичний автобус з групою ізраїльтян, в результаті чого семеро осіб — п'ятеро ізраїльтян, болгарський водій і сам терорист, загинули і більше тридцяти людей отримали поранення.

Додамо, що через кілька днів після теракту відповідальність за нього на себе взяла група «Каїдат аль-Джихад» («Основи священної війни»). Тоді ж «Хезболла» спростувала свою причетність до теракту, заявивши, що вона не воює з туристами.

Джерело: РИА Новости