З метою заохочення творчих працівників до створення високомистецьких фотоілюстрацій про історію і сьогодення міліції та формування в населенні довіри до органів внутрішніх справ міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко підписав розпорядження про проведення Усеукраїнського фотоконкурсу «Міліція з народом».

До участі у фотоконкурсі запрошуються як професійні фотокореспонденти, так і аматори - незалежно від їхнього місця проживання і віку.

На конкурс приймаються видрукувані фотокартки (обов'язково з негативами чи на магнітних носіях) формату А-4, присвячені повсякденній діяльності міліції, її взаємодії з населенням, які сприяють формуванню позитивного іміджу міліції. На звороті фотокартки має бути зазначено прізвище, ім'я і по батькові автора, місце проживання і контактний телефон.

Журі на чолі з Луценко буде визначати 6 переможців і 10 лауреатів конкурсу, яким Міністр вручить спеціальні дипломи і грошові премії.

Конкурсні роботи варто посилати на поштову адресу: Департамент зв'язків із громадськістю МВС України, вул. Богомольця, 10, м. Київ, 01024 з позначкою «На фотоконкурс». Конкурсні роботи не рецензуються і не повертаються.

Останній день прийому конкурсних робіт – 10 серпня 2005 року

Обком