За словами очільника МВС, на засіданні комісії, діяльність якої було поновлено у травні цього року, було розглянуто ряд важливих питань: розробка Державної антирейдерської стратегії, проект закону про внесення змін до кримінального кодексу України.

«Що стосується практичних дій, то за всіма зверненнями підприємств визначена роль кожного відомства у вирішенні порушених питань», – зазначив Віталій Захарченко.

За його словами, Міністерством внутрішніх справ взято на контроль хід розслідування спроби захоплення санаторію для дітей з батьками на Львівщині, будуть проведені перевірки щодо ситуації навколо бази відпочинку Українського товариства сліпих у Києві та фактів захоплення схилів моря і прибережної смуги в м. Одеса.

Віталій Захарченко наголосив, що важливим залишається питання прийняття спеціальногоантирейдерського закону, адже зараз навіть саме поняття «рейдерство» законодавчо не визначене.

«Такий закон дасть змогу більш ефективно боротися із протиправним поглинанням та захопленням суб’єктів господарювання. Крім того, він зробить обов’язковими підготовку та реалізацію державних антирейдерських програм, спрямованих на забезпечення правової і економічної захищеності підприємців», – підкреслив Міністр внутрішніх справ України.