Як інформують у прес-службі МВС, усю продукцію, яка була виготовлена цим концерном, передано до Національного Банку України. На сьогодні така продукція, у тому числі біометричні паспорти, уже виготовляються на Держаному підприємстві «Поліграфічний комбінат «Україна».

«Проте така ситуація наразі не влаштовує осіб, які «кришують» «ЄДАПС», зокрема пана Василя Грицака, який шантажує та намагається чинити тиск на керівництво МВС, проводить «брудну» інформаційну кампанію. Разом з тим, ця людина дії через посередників. На жодному документі, які причетні до такої інформаційної боротьби не стоїть його підпис, аби в подальшому не можна було цю особу притягнути до суду», -– йдеться у повідомленні.

МВС вкотре наголошує, що позиція відомства щодо протидії корупції, а тим паче в діяльності органів внутрішніх справ, дуже жорстка: «Перші кроки уже зроблено, викрито не одну корупційну схему. Результати такої роботи обов’язково доноситимуться до громадськості, аби ніхто не зміг уникнути відповідальності».

«Що стосується викриття корупційних схем у діяльності такого «кримінального картелю», як «ЄДАПС», то це тільки початок. МВС продовжує працювати у цьому напрямку», – відзначено у повідомленні.