Як повідомляє ДЗГ МВС України, вчора на Майдані незалежності в столиці розпочалися акції протесту проти ухвалення нового Податкового кодексу України, в яких взяли участь як жителі столиці, так і представники регіонів України: «Ці заходи були досить широко анонсовані організаторами. Однак в деяких засобах масової інформації з‘явилися повідомлення про хід зазначених заходів, які не відповідають дійсності. Зокрема, повідомлялося, що в акціях протесту на Майдані незалежності 22 листопада 2010 року взяли участь 50 тисяч осіб».

За даними Департаменту громадської безпеки МВС України, учора в масових заходах в столиці України брали участь не більше шести тисяч людей, до того ж така кількість учасників не була постійною. Такі дані підтверджуються, зокрема, й записами камер відеоспостереження, які розташовані в центральній частині Києва, стверджують у МВС.

Станом на 14 год. 23 листопада 2010 року у заходах на Майдані незалежності, за оцінками правоохоронців, беруть участь 300 людей. У разі кардинальних змін щодо кількості учасників МВС обіцяє оперативно надавати ЗМІ інформацію.

Подаємо декілька фото кореспондентів Вголосу з вчорашніх акцій підприємців на Майдані.